Tisztújító gyűlés, Programok 2019.

2019.02.10. Február elsején került sor, az egyesület ez évi első gyűlésére, mely egyben tisztújító közgyűlés is volt.

Az előző év beszámolói után, megtörtént a tisztújítás, ami személyi változást nem hozott. Ezután következett a 2019. év programok dátumának a kitűzése, valamint a programok ismertetése. Mivel ez az év Kiss György halálának a centenáriuma, ezért egyesületünk is kiemelt programmal készül az idei Kiss György túrán! A programnak lesz egy 2 napos, 100 kilóméteres zarándok túra része, a már megszokott távokon kívül, mely Kiss György munkásságának fontos, a környékünkön fellelhető műveit fogja érinteni.

Más érdekes és új program is érkezik ebben az évben! Az első komoly terepversenyünk, a Csongor Győző emlékverseny. Ezzel a programmal, egy Szászváron közismert és szeretett tanárunk emlékének szeretnénk tisztelegni, aki sokunk osztályfőnöke, testnevelés tanára volt, a maga vicces módján mindig megtalálta a megfelelő hangnemet a gyerekekkel, észrevétlenül belénk oltotta a sport szeretetét, motivált, amikor kellet és később rendszeresen látogatta rendezvényeinket.