Pontgyűjtés 2017-ben

Kedves sportolni vágyó gyerekek és felnőttek!
2017-ben is Mocorogjatok velünk!

A Szászvári Mocorgók Szabadidő Egyesület pontgyűjtő akciója folytatódik a 2017-es évben is!
A cél továbbra is az, hogy minél többen és minél többet mozogjatok, mocorogjatok velünk!
A pontgyűjtő füzetet már árusítjuk, azt rendezvényeinken vásárolhatjátok meg 250 Ft ellenében!
Ne késlekedj, aktívnak kell lenned ajándékainkért!

Pontgyűjtés szabályai:
A füzetben található minden eseményünkön szerezhetsz egy pecsétet, ha neveztél és sikeresen teljesítetted a választott távot. Pontokhoz nem csak akkor jutsz, ha futsz, hanem akkor is, ha kerékpározol, túrázol, netán besegítesz nekünk abban, hogy tisztább legyen a környezetünk.
Ha gyermek vagy (2000-ben vagy az év után születtél), 6 pecsétet kell szerezned 2017. év folyamán,
ha felnőtt vagy (1999-ban vagy az év előtt születtél), 8 pecsétet kell szerezned 2017. év folyamán.
Gondoltunk a tanárokra, szülőkre is!
Programjainkat keresd facebook oldalunkon (Szászvári Mocorgók Szabadidő Egyesület),
honlapunkon (https://szaszvari-mocorgok-sz-egyesulet.webnode.hu/), kihelyezett plakátjainkon.
Összegyűjtött pontjaidat az év utolsó eseményén, 2017. 12. 03-án, a III. Mikulás futáson válthatod be értékes ajándékcsomagra! (Ezen esemény is beleszámít pontjaid összegyűjtésébe!)
A pontgyűjtő füzet nem cserélhet gazdát az év folyamán!
A pontgyűjtő füzet ára: 250 Ft, melyet átvételkor kell fizetned, így hozz magaddal pénzt a következő „Mocorgásra”! Ezután mindig a füzettel érkezz rendezvényeinkre, mert utólag nem áll módunkban igazolni az előzetes részvételt!

(Programváltozás előfordulhat, ha ilyen lesz, erről értesíteni fogjuk játékos versenyzőinket!

Információ: 06-30/650-5418 (Hang Csaba)